TÜRKÇERUSSIANENGLISH
Sezer Metal Kapı Pencere Aksesuarları' na Hoşgeldiniz -Penkid Emniyet Mandalları , Çocuk Emniyet mandalı , cocuk emniyet kilitleri, pvc çocuk emniyet kilidi, hırsız emniyet mandalları, çocuk cam kilidi , Kapı ve pencereler için emniyet,Kapı ve pencereler için güvenlik, çocuk bebek pencere korunması, çocuk güvenliği için, emniyet bebek kilidi, mandalı Yeni patentli ürünümüz tescilli markamız Penkid ile raflarda.
Güvenliğin Değeri Ölçülemez !

 

Penkid is a registered trade mark of Sezer Metal Door & Window Accessories. Penkid Window Restrictor is designed for safe ventilation. Please visit our website for more information. ( http://www.penkid.com/english/default.asp )

Penkid pencere emniyet kilidi, çocuklar için pencere güvenliğinde eşsiz bir sistemdir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Ayrıca hırsızlar için de en düşük maliyetli önlemdir.

Gelişmiş ülkelerdeki eğitim kurumlarında ve çocuklu evlerde pencereler için güvenlik önlemi alınması yasal zorunluluktur. Bu tehlikenin farkında olan ve önlem almak isteyen seçkin eğitim kurumlarımızdan gelen talep doğrultusunda firmamız tarafından Penkid pencere emniyet kilidi geliştirilmiş ve hizmetinize sunulmuştur.

 

Türkiye’de her yıl onlarca pencereden düşme vakası gerçekleşmektedir. Küçük bir önlem ile tamamen engellenebilecek olan bu durumun yaşanması bu güne kadar herhangi bir akıllı çözüm olmadığı için önlenememiş, büyük bir sorun teşkil etmiştir.

 

 
Penkid Özellikleri:
  • Ürünümüz patenli olup firmamız tek üreticidir.
  • Anahtarlı yapısı ile pencere istenildiğinde tam açılabilir ya da kilitlenerek kısıtlı açılması sağlanabilir.
  • Her türlü kapı ve pencereye uygulanabilir.
  • Ürünümüz metal döküm olup son derece dayanıklıdır. Ara bağlantıyı sağlayan pvc kaplı çelik halatın pense ya da benzeri bir aletle kesilebilmesi mümkün değildir. Halatın en düşük kopma direnci 550 kg’dır.
  • Çelik halatın standart kablo uzunluğu 20 cm olup isteğe göre farklı boyutlarda üretim yapılabilmektedir.
  • Kurumlara kolaylık sağlaması amacıyla tüm pencere emniyet kilitleri tek tip anahtarla sunulmaktadır.
  • Beyaz, gri, açık ve koyu kahve renklerde üretilmekte olup estetik bir görünüm sunulmaktadır.
  • Eğitim kurumlarında çok sık görülen tüm pencerelere demir parmaklık takma durumu, ürünümüz ile gereksiz olacaktır. Bu sebeple eğitim kurumlarımız, demir parmaklık takma ve bakım onarım yapma maliyetlerine katlanmak zorunda kalmayacaklardır.
  • Penkid, Iso 9001 kalite yönetim sistemi belgeli firmamızca, düzenli testleri yapılarak üretilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için sitemiz www.penkid.com 'u ziyaret ediniz.

 

cam kilitleri

 

penkid
pencere kilidi
cam kilidi

Sezer Metal Kapı ve Pencere Aksesuarları © 2009

Kapı emniyet kilidi - Pencere kilidi - Pencere çocuk emniyet kilidi