TÜRKÇERUSSIANENGLISH
Sezer Metal Kapı Pencere Aksesuarları' na Hoşgeldiniz -Pencere Emniyet Kilitleri ,Pencere Çocuk Emniyet kilidi , Pencere Çocuk kilitleyicileri,Pencere cocuk emniyet kilitleri, pvc Pencere çocuk emniyet kilidi,Pencere hırsız emniyet mandalları, çocuk emniyet mandalı , Kapı ve pencereler için emniyet,Kapı ve pencereler için güvenlik, çocuk pencere korunması, çocuk güvenliği için, emniyet kilidi, mandalı
PENCERE KİLİDİ
KOD
ÜRÜN ADI FİYAT
KOLİ AĞIRLIK ÜRÜN RESMİ
P9016

 

PENKİD PENCERE KİLİDİ

KAPI PENCERE EMNİYET MANDALI

sipariş için www.penkid.com

 

16 TL    

 

Penkid pencere kilidi, çocuklar için kapı ve pencere güvenliğinde eşsiz bir sistemdir. Uygulandığı pencerenin tam açılmasını engelleyerek havalandırma sağlarken düşme vakalarının önüne geçer. Sadece anahtarı ile açılabildiğinden tam güvenlik sağlar. Ayrıca hırsız güvenliği için de en düşük maliyetli önlemdir. 

Penkid pencere kilidi metal döküm olup son derece dayanıklıdır. Ara bağlantıyı sağlayan pvc kaplı çelik halatın pense ya da benzeri bir aletle kesilebilmesi mümkün değildir.Halatın en düşük kopma direnci 550 kg'dır. 

Penkid pencere kilidi, pvc, alüminyum, ahşap ve metal olmak üzere her tür pencere ve kapıya kolayca uygulanabilir. Sürme pencere ve kapılar için de uygundur.

penkid bayilik başvuru

 

053-K EMNİYET MANDALI
    15
053-D DÜĞMELİ EMNİYET MANDALI       18
penkid penkid penkid

Sezer Metal Kapı ve Pencere Aksesuarları © 2009

Kapı emniyet kilidi - Pencere kilidi - Pencere çocuk emniyet kilidi Emniyet Mandalı Pencere kilidi Window restrictor Cable restrictor